Twiggy® na lymfomasáži

Co mají společného Twiggy® a lymfatické masáže? O tom si dnes povídáme s Vladimírou Diviškovou, majitelkou Queen studia v Hradci Králové.

Jste úžasným Twiggy® partnerem pro Hradec Králové a okolí. Máte oblíbené studio i mezi hradeckými sportovci s přiléhavým názvem - Queen studio - zaměřené převážně na zkrášlovací tělové procedury, zejména na ruční lymfatické masáže a ultrazvukovou liposukci. Nebylo jednoduché Vás zastihnout pro naše povídání.

queen-studio-diviskova-twiggy-point_1Jak dokážete „být v jednom kole“ a stále plná energie?

To mohu shrnout do tří zásad. Zdravý životní styl, pozitivní přístup k životu a práce, která mě baví. 

Vidím, že vše je u Vás perfektně zorganizované.  Dá se říci, že jste puntičkář?

Většinou ano. Pečlivě si vybírám obchodní partnery a jejich výrobky.  Chci, aby byl výsledek stoprocentní, stejně jako u mých služeb. 

Vraťme se k Vašemu partnerství s Twiggy®. Jen prozradím, že jste ji několik měsíců zkoušela. Co rozhodlo?

Pomáhám klientům i se sestavením jídelníčku a o nedostatečném množství vlákniny vím tak své. Uvítala jsem proto nabídku Twiggy® vyzkoušet. No a pak se dostavily reálné výsledky mých klientů, mužů i žen.  Když Vám klienti říkají, že se cítí lépe, vidíte na nich, že nějaké to kilo shodili je zřejmé, že to není samo se sebou.  Vidím ideální spojení lymfatické masáže (u nás doplněné o inhalaci kyslíku), zejména její vliv na detoxikaci organismu i ultrazvukové liposukce s Twiggy®.  S Twiggy® zcela přirozeně dodržujete pitný režim, který je po masáži i liposukci velmi důležitý. Twiggy® také pomáhá upravit trávení.  No, a když přičtu, že jde o český výrobek s certifikací Státního zdravotního ústavu, jsem si jistá, že Twiggy® je krok správným směrem. 

Jak reagovali zákazníci, když jste jim představila možnost doplnění vlákniny, navíc obohacené skořicí, ve formě rozpustného nápoje?

Na počátku malinko nedůvěra, ale kdo chtěl, našel si sám informace o prospěšnosti vlákniny a skořice. Vyzkoušeli vzorky a vrací se, protože sami se cítí lépe a vidí výsledek. Zdravý životní styl není žádná drastická dieta. Proto zákazníci kvitují, že si zmenší porce jídla bez hladovění. Bonusem je skořice, která, snad se to dá tak říci, spaluje tuk na těch správných místech. S těmi, kteří užívají Twiggy® pravidelně máme už důvěrné oslovení „ jedny Amarouny, prosím“ (smích). 

Zvoní Váš telefon. Slyším, že zákazníky dokážete krásně povzbudit. Je něco, co jim chcete vzkázat?

Když se rozhodnou pro změnu, ať se poradí, sbírají informace a hlavně vydrží. Nikdy to nebude mávnutím kouzelného proutku, ale není nutné se trápit nebo hladovět. Přijdou, poradí se. Rada je tady v Queen studiu zdarma. 

Děkuji za Váš čas a milé povídání.

Krásný den.

Autor: VitaSmart s.r.o.

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.