Složení

 

glukomannan-compressor

Glukomannan - konjac

Vysoký obsah rozpustné vlákniny z extraktu konjacu.  Evropská komise EFSA ověřila klinickými studiemi její vliv na snížení hmotnosti a hladiny cholesterolu při užívání 1 g této vlákniny 3x denně. Twiggy® obsahuje 1,5 g v jednom sáčku. Můžete se na ni na 100% spolehnout.

Skořice

Nejsilnější extrakt na trhu dává, každému sáčku sílu 1,2 g  skořice. Extrakt je vyladěn pro maximální rozpustnost a zbaven typického aroma.

Proto jej neucítíte a vaše tělo dostane maximální množství, protože odborníci doporučují dávku skořice max. 4 g za den. 

3 sáčky Twiggy® za den = 3,6 g skořice.

skorice-compressor
vitamin-c-compressor

 

 

Vitamin C

15 mg vitamínu C  v každém sáčku  převyšuje i leckteré tablety s obsahem vitamínu C.

V Twiggy® hraje důležitou roli pro posílení jejího účinku, protože vitamin C příznivě ovlivňuje váš metabolismus a pomáhá tak tělu využít účinné látky. 

Sukraloza

Žádná umělá sladidla, ale upravený cukr, tak, aby jej mohli diabetici a chuť zůstala taková jakou ji známe. Tajemství přirozené chuti prozrazeno, jde o sukralózu. Množství úplně minimální, protože je 600x sladší než cukr a navíc tělo ji nevstřebává jako cukr.

 

 

sukraloza-compressor

 

 

ovoce-compressor

Lahodné příchutě

Ovocné příchutě jsou čistě přírodní. Bez chemických barviv a aromat.

Pohodlné dávkování a balení

Twiggy® miluje vodu, proto sáčky mají velký podíl na tom, že Twiggy® je vždy taková, jakou ji chcete mít – bez hrudek a krásně sypká.

Hledali jsme ekologický a vlhkosti odolný materiál. Pro Twiggy® používáme 100% hliníkové sáčky, můžete je tak třídit do popelnice na kov.

 twiggy-sacky-compressor_1

 

 

Teď už víte, že Twiggy® není nic tajemného, jen skvělá receptura, inovativní technologie přípravy a především přírodní účinné látky.

Dobrou chuť.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.