Náš příběh

Vítáme Vás v naší rodinné firmě!

Twiggy® je ryze českou značkou pro doplňky stravy vyráběnou v ČR.  Twiggy® není pouze značkou výrobku, ale je i součástí zdravého životního stylu. Hlavním hnacím motorem pro vznik nových a unikátních doplňků stravy bylo Kristýnino těhotenství a aktivní životní styl. V roce 2015 po přípravách, hledání informací a váhání Twiggy® vstoupila na trh.

rodinná firma

Kristýna a Tomáš patří mezi ty, kteří potřebují vytvářet hodnoty a chtějí za sebou vidět výsledky, proto se rozhodli „rozjet“ vlastní projekt. V čase, místě a prostoru, který jim dovolí se plně věnovat práci a nezanedbávat přitom sebe ani své blízké. Myšlenka na vlastní produkt, který bude mít potenciál, bude kvalitní a jedinečný tak, že za ním budou ve všech parametrech „stát“, je neopouštěla ani v době, kdy se těšili na narození svého syna.

"V těhotenství jsem cítila, jak mé tělo i psychika „dostávají zabrat“. Zvýšené nároky na výživu mne přivedly ke studiu zdravého životního stylu, změnila jsem jídelníček a snažila se posílit svoji imunitu. Jak jsem hledala, čím dál více se mi nelíbilo, že pokud chci doplnit vitaminy a minerály, musím investovat nemalé peníze, abych si složila svůj „koktejl z pilulí“. Hrst pěti a více tablet několikrát denně se mi zajídala, a navíc mnoho doplňků stravy je do ČR dovezeno z asijských zemí, přebaleno a ocejchováno jako český výrobek. Zákazník se to bez bližšího prozkoumání nedozví." dodává Kristýna.

Naše filozofie je jednoduchá. Život v harmonii. Nalezení správné rovnováhy mezi prací, rodinou, odpočinkem a odpovídající výživou není jednoduché.

"Měli jsme jasná kritéria, kterých jsme se při výběru striktně drželi: vyrábět výhradně z přírodních surovin, hlídat si jejich kvalitu po celou dobu výroby, znát prostředí, ve kterém se vyrábí. Veškeré kroky jsme konzultovali s odborníky, pročítali klinické studie - to byla správná cesta." 

Twiggy® spojuje více účinných látek do jednoho produktu, a tím pokrývá i široké spektrum „zdravotních a estetických problémů“.
Šetří tak vaši peněženku a představuje i komfortnější užívání doplňků stravy.

Zdraví a krása vychází zevnitř.

Twiggy® pečuje o Vaše zdraví. Proto nabízí doplňky stravy nejvyšší kvality, mnohé z nich jsou bezlepkové, bez cukru a vhodné pro vegetariány odpovídající Vašim individuálním potřebám a zdravému životnímu stylu.

Věřte Twiggy®.

Nepovažujeme Vás jen za zákazníka, ale za našeho přítele. A my chceme pro všechny naše přátele jen to nejlepší.

Víme, že není možné vždy na 100% zajistit vyváženou a pestrou stravu. Twiggy® Vám zajistí podporu alespoň z části a bude Vás provázet na každém kroku.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.