Jak dnes žije Míša Salačová?

Míša Salačová o zdravém životním stylu V rozhovorech se Vás všichni ptají na modeling, úspěchy dýdžejky a vy odpovídáte, že to je už minulost. Jaká je tedy Míša Salačová v roce 2017?

Dobrý den, ano, máte pravdu, práce v oblasti modelingu i DJing už jsou víceméně (až na malé výjimky) minulostí. Přece jenom, mám dvě malé děti a na ty v první řadě soustředím svou pozornost. DJing se například s rodinným životem moc neslučuje, je to hodně o cestování, nočním životě, hlavně o víkendech – a já chci být co nejvíce s dětmi.
Pracovně se soustředím maximálně na svůj brněnský blog, který je mi prací a zábavou zároveň a také s manželem pořádáme koncerty a hudební akce. Snažím se tak svůj veškerý čas dělit mezi rodinu a práci – a obojí je mi zároveň i odpočinkem… :-)

Mluvíme o rodině a práci. Jak se Vám daří v dnešní uspěchané době tyto dva světy spojit dohromady?

Jde to – myslím, že nejdůležitější je mít správně nastavené životní priority, to, co je důležité. Snažím se také o pozitivní přístup ke všemu, podstatné je i to, aby měl člověk rád sám sebe a byl sám se sebou spokojený, to se také odráží na chování k druhým. Proto myslím i na zdravý životní styl, snažím se zdravě jíst, hýbat se a celkově o sebe pečovat. 

Míšo, řekla byste, co je pro Vás zdravý životní styl?

Cestou zdravého životního stylu jsem vedená už od malička, od dětství. Můj tatínek je lékař, maminka měla obchod se zdravou výživou. Nějak přirozeně se tedy o zdravý životní styl zajímám a je pro mě normální žít zdravě. Zároveň sleduji i novinky, trendy a zajímavosti v této oblasti, musím říct, že mě to i baví… :-) 

Většinu z nás ovlivňují nové poznatky v oblasti zdravé výživy a zařazují je do běžného jídelníčku. Jak jste na tom Vy?

Určitě sleduji trendy a novinky a musím se přiznat, že také ráda zkouším a testuji na sobě to, co by mohlo být pro mé zdraví (ale i pro zdraví celé rodiny) jakkoliv prospěšné. Oblíbila jsem si už celou řadu produktů, které jsou nedílnou součástí mého jídelníčku, například rozpustnou vlákninu, která je skvělá na celou řadu věcí. 

To vypadá jako tip, jak se udržovat ve formě a v dobré náladě?

Opravdu – jsou věci, produkty, které si mě získaly. Co například za sebe mohu skutečně doporučit – co sama často používám, je skvělý (a mimochodem také český) produkt Twiggy® – jedná se právě o rozpustnou vlákninu, obsahuje extrakt konjacu – tato vláknina je zcela bez kalorií a skvělé je, že zahání (díky své schopnosti nabývat objem) pocit hladu. Navíc, skvěle chutná! 

Míša Salačová, nápoj TwiggyRozpustná vláknina z konjacu zní hodně cizokrajně. Jste při výběru potravin a doplňků stravy patriot nebo na to moc nehledíte?

Určitě dávám přednost českým produktům, a to ve všech oblastech. A jak jsem uvedla výše, Twiggy® je český produkt a jsem si zde jistá naprosto kvalitním a zdravým složením. 

Dobře, zastavme se ještě u Twiggy®. Řekla bych, že je součástí Vašeho životního stylu. Vyzkoušeli ji i Vaši známí?

Ano, doporučovala jsem i u dalších členů rodiny a oblíbila si ji i moje maminka. :-) Twiggy® se dá totiž skvěle vytvořit i jako sladký dezert – necháte ve skleničce ztuhnout, přidáte třeba nakrájené ovoce (zkoušela jsem kiwi, meloun, jahody) a máte sladkou (a hlavně zdravou) dobrotu, která Vás navíc výborně zasytí. Nemusíte mít vůbec výčitky a špatné svědomí, že mlsáte nezdravě – takto rozhodně nepřiberete. :-) 

Míšo, mluvíme o zdravém životním stylu. Upřímně, co je Vaším prohřeškem v jídle?

Miluji sýry – které jsou často poměrně tučné, ale moc neodolám. :-) Ale obecně, mám ráda víceméně to, co je zdravé. Miluji raw dezerty, oříšky, ovoce a zeleninu, ryby, plody moře, luštěniny. Nejím absolutně žádné uzeniny, sladkosti, pečivo, minimum lepku… Vyhovuje mi to maximálně. :-)  

Slíbili jsme jen pár otázek. Proto děkuji za Váš čas a milé povídání. 

Já děkuji. 

Foto: archiv Míši Salačové a CoolBrnoBlog.cz

Přečtěte si rozhovor s ambasadorkou Twiggy o hřešení během vánočních svátků.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.